18.12.2011 rahvusvaheline näitus, Vilnius

kohtunik Otakar Vondrouš, Tšehhi

isased kutsikaklass
Grimaldi von Haus Himer - VL-1

isased juuniorklass
Erazotis Exlibris Duok Labas - VH
Margarita Nigra Johnnie Walker - SP-1, JN, JCAC, TPJ
Medus Kalnu Perlas – VH
Obelix z Gorzyckiej Zagrody – SP-2
Radis Kalnu Šuo – VH
Torres Perkuno Sargas – SP-2

isased noorteklass
Dakota Clab Yanik – SP-2
Follow Wolf Power Belporto – SP-1, CAC
Funny Banny Belporto – SP-3
Jazz Žydrasis Opalas – SP-4

isased avaklass
Alpina-Balt Idalgo – SP-1, CAC
Alvaras Labas – SP-3
Lambert Tasmanska Elitte – SP-2

isased tšempionklass
Azuro Powert Sokola – SP-5
Margarita Nigra Elbrus – SP-1, CAC  N, CACIB
Ridon Hennet Dakar – SP-3
Shardonnet Cesar Brizo – SP-2, ResCACIB
Xantran Cosmopolitan – SP-4

emased kutsikaklass
Rainbow Alpiu Slenis – VL-2
Roschel Alpiu Slenis - VL-1, TP Kutsikas

emased juuniorklass
Agra Aukso Gojus – VH
Arleta Berno Manija – SP-4
Aurum Berno Manija – VH
Eshli Exacta Labas – VH
Gina Strož Zagordy – SP-2
Ridon Hennet Ikaria – SP-1, JN, JunCAC, VSPJ
Runa Trispalvis Žaismas – VH
Takeshi Perkuno Sargas – SP-3
Tenerife Perkuno Sargas – VH
Xantran Dizzy Design – SP-5

emased noorteklass
Bella Vincitore Kalnu Vejas – SP-1, CAC
Orata iz Bolshogo Doma – SP-2
Pakalnute Mango Šuo – VH

emased avaklass
Beastie Bianka Majowy Skarbiec – SP-4
Euphoria Tai Poseidonas – VH
Fibile od Zlateho Roxe – SP-2
Joly van't Pachthof – SP-1, CAC N, CACIB, TP
Kamenskyi Alians Prosto Mechta – SP-3

emased tšempionklass
Prozerpina iz Bolshogo Doma – SP-3
Bacardi Breezer Bermondo Bohemia – SP-5
Bernario Adalmina – SP-4
Infinity van't Stokerybos - SP-2
Ridon Hennet Elisee - SP-1 , CAC,  ResCACIB

17.12.2011 rahvusvaheline näitus, Vilnius

kohtunik Aleksandr Ivanov, Venemaa

isased juuniorklass
Erazotis Exlibris Duok Labas – VH
Margarita Nigra Johnnie Walker - SP-1, JN, JCAC, VSPJ
Medus Kalnu Perlas – VH
Obelix z Gorzyckiej Zagrody – SP-3
Radis Kalnu Šuo – SP-2
Torres Perkuno Sargas – VH

isased noorteklass
Dakota Clab Yanik – SP-1, CAC
Follow Wolf Power Belporto – SP-2
Funny Banny Belporto – VH
Jazz Žydrasis Opalas – H

isased avaklass
Alpina-Balt Idalgo – SP-1, CAC, R.CACIB
Alvaras Labas – VH
Armando Maximus Eos Everestas – VH
Lambert Tasmanska Elitte – VH

isased tšempionklass
Azuro Powert Sokola – H
Margarita Nigra Elbrus – VH
Ridon Hennet Dakar – EVH
Shardonnet Cesar Brizo – SP-1, CAC N, CACIB
Xantran Cosmopolitan – SP-2

emased kutsikaklass
Rainbow Alpiu Slenis – VL-2
Roschel Alpiu Slenis - VL-1, TP Kutsikas

emased juuniorklass
Agra Aukso Gojus – SP-1, JN, JCAC, TPJ
Arleta Berno Manija – SP-2
Aurum Berno Manija – VH
Eshli Exacta Labas – SP-3
Gina Strož Zagordy – VH
Ridon Hennet Ikaria – VH
Runa Trispalvis Žaismas – H
Takeshi Perkuno Sargas – VH
Tenerife Perkuno Sargas – VH
Xantran Dizzy Design – VH

emased noorteklass
Bella Vincitore Kalnu Vejas – SP-1, CAC N, CACIB, TP
Orata iz Bolshogo Doma – VH
Pakalnute Mango Šuo – H

emased avaklass
Beastie Bianka Majowy Skarbiec – VH
Euphoria Tai Poseidonas – VH
Fibile od Zlateho Roxe – SP-2
Joly van't Pachthof – SP-1, CAC, R. CACIB
Kamenskyi Alians Prosto Mechta – VH
Prozerpina iz Bolshogo Doma – H

emased tšempionklass
Bacardi Breezer Bermondo Bohemia – SP-3
Bernario Adalmina – SP-4
Infinity van't Stokerybos - SP-2
Ridon Hennet Elisee - SP-1 , CAC

6.11.2011 rahvusvaheline näitus, Tartu

kohtunik Leif-Herman Wilberg, Norra

isased juuniorklass
888 - Dakota Clab Yanik - VH-4
889 - Kleine Sonne Casanova - SP-1, Jun CAC, TPJ, PI-3
890 - Obelix z Gorzyckiej Zagrody - SP-2, PI-4
891 - Sennenhund Rossi Ferdinand - VH-3

emased juuniorklass
892 - Kleine Sonne Calypso - VH-1
893 - Ridon Hennet Hypnotiq - H

isased noorteklass
894 - Mauras Junior Ciurliu Kamane - SP-1

isased avaklass

895 - Milbu Gaston Buddy - VH-1

isased tšempionklass
896 - Alpina-Balt Idalgo - VH-3
897 - Berondan Asgeir Olasson - SP-1, PI-1, VSP, CACIB
898 - Ceasar Delmobo - VH
899 - Diamonds Kornal Eralash - SP-2, CAC, PI-2
900 - Sennenhund Rossii Filimon - VH-4

emased noorteklass
901 - Josje van't Stokerybos - VH-1

emased avaklass
902 - Joly van't Pachthof - SP-1, CAC, PE-1, TP, CACIB
903 - Kleine Sonne Athena - VH-2
904 - Private-Stefal Ille-Indira - H

26.11.2011 rahvuslik näitus, Narva

kohtunik Lidia Repina, Venemaa

emased beebiklass
250 - Private-Stefal Mamma Mia - EAH, TP Beebi

emased kutsikaklass
251 - Lacy Winds Bella Porto - EAH, TP Kutsikas

isased juuniorklass
252 - Kleine Sonne Casanova - SP-1, Jun CAC, TPJ, PI-1, TP

emased juuniorklass
253 - Kleine Sonne Cloudslayer - SP-1, Jun CAC, VSPJ, PE-2
254 - Margarita Nigra Joanna - SP-2

isased avaklass

255 - Fearless Heart Calypso - SP-1, CAC, PI-2

emased avaklass
256 - Dyurbahler Klab Mormoreto Freskoba - SP-1, CAC, PE-1, VSP
257 - Kleine Sonne Athena - SP-2, PE-3
258 - Tiigira Angel - VH-3

emased tšempionklass
259 - Jaarlin Arrevi SP-1, PE-4

5.11.2011 rahvusvaheline näitus, Tartu

kohtunik Tapoi Eerola, Soome

isased juuniorklass
958 - Dakota Clab Yanik - VH-4
959 - Kleine Sonne Casanova - VH-3
960 - Obelix z Gorzyckiej Zagrody - SP-1, Jun CAC, TPJ, PI-3
961 - Sennenhund Rossi Ferdinand - SP-2

emased juuniorklass
962 - Kleine Sonne Calypso - VH-2
963 - Ridon Hennet Hypnotiq - VH-1

isased noorteklass
964 - Mauras Junior Ciurliu Kamane - VH-1

isased avaklass
965 - Alpina-Balt Idalgo - VH-2
966 - Diamonds Kornal Eralash - EVH
967 - Milbu Gaston Buddy - SP-1, PI-2, ResCACIB

isased tšempionklass
968 - Berondan Asgeir Olasson - SP-1, CAC, PI-1, TP, CACIB
969 - Ceasar Delmobo - SP-2, PI-4
970 - Sennenhund Rossii Filimon - VH-3

emased noorteklass
971 - Josje van't Stokerybos - VH-1

emased avaklass
972 - Joly van't Pachthof - SP-1, CAC, PE-1, VSP, CACIB
973 - Kleine Sonne Athena - VH-2