Näitusetulemused

28.05.2006 - Tallinn CAC (1. Šakti erinäitus) - Tulemused

1. ŠVEITSI ALPI KARJAKOERTE ERINÄITUS EESTIS

28.05.2006 Tallinna Lauluväljak

Kohtunik: SATU YLA-MONONEN Soome
kronch3

Tulemused / Results
ISASED KUTSIKAD
Dogs puppys
 (6 - 9 kuud/month)
Ridon Hennet Balaton  1  EAH  VSP-Kuts
Ridon Hennet Bristol  2
EMASED KUTSIKAD
Bitches puppys
  (6 - 9 kuud/month)
De Airit Gabana  4
Dyourbaler Klab Or'Tessa  5
Ridon Hennet Bistrita  1  EAH  TP-Kuts
Ridon Hennet Bodensee  3
Ridon Hennet Boose  2
ISASED JUUNIORIKLASS Dogs junior class   (9 - 18 kuud/month)
Bernarossa Agostini  VH
Bernarossa Bono  VH
Gordas Agluona  SP/1 TP JUN  JUN SERT
Margarita Nigra Bosborus  VH/4
Pernau Bern Albrecht  H
Bernau Bern Diderot  VH
White Coastal Dante  H
White Coastal Forselius  SP/2
WhiteCoastal Frankie  SP/3
EMASED JUUNIORIKLASS Bitches junior class   (9 - 18 kuud/month)
Bernarossa Bonette  SP/4
Margarita Nigra Bertrud  SP/2
Margarita Nigra Breena  SP/3
Margarita Nigra Britta  H
Zweierteam Jakaranda  SP/1  VSP JUN JUN SERT PE-4
White Coastal Easter  VH
White Coastal Fauna  VH
White Coastal Flora  VH
ISASED NOORTEKLASS Dogs intermediate class   (15-24 kuud/month)
Private-Stefal Capone  H
Ridon Hennet Acervino  SP/2
Ridon Hennet Ambassador  SP/1   PI-2
Ridon Hennet Amidi  VH/3
ISASED AVAKLASS
Dogs open class
  (vanemad kui 15 kuud/ over 15 months)
Cei-Cei Ayrton  SP/2  PI-4
Cei-Cei Blackmore  SP/3
Euro Kensen Frederik  H
Private-Stefal Alois  VH
Private-Stefal Bruno  R
Private Stefal Bundy  SP/1  PI-1 SERT  TP
Zweierteam Cereus  SP/4
White Coastal Bernhard  VH
 
ISASED TŠEMPIONIKLASS Dogs champion class   (vanemad kui 15 kuud, tšempioni tiitliga / over 15 months who already champions)
Cei-Cei Boy Kimi Gimi  EVH
Stenhöjdens Calippo  SP/1  PI-3
 
EMASED NOORTEKLASS Bitches intermediate class   (15-24 kuud/month)
Black Amiikos Wandelina Walma  SP/1
Private-Stefal Connie  H
Ridon Hennet Aiger  VH/3
Ridon Hennet Annarosa  SP/2
EMASED AVAKLASS
Bitches open class
  (vanemad kui 15 kuud/ over 15 months)
Alte-Sage Akorina Fürzwei  SP/4
Bernestfil Montana  VH
Cei-Cei Ancelina  SP/1  PE-3  SERT
Gristan Xiamen  VH
Maroussia Aida  SP/3
Private-Stefal Berla  SP/2
White Coastal Big Bertha  EVH
EMASED TŠEMPIONIKLASS Bitches champion class   (vanemad kui 15 kuud, tšempioni tiitliga / over 15 months who already champions)
Private-Stefal Amanda  SP/1  PE-1  VSP
Zweierteam Calendula  EVH
Zweierteam Carlina  SP/2  PE-2
JÄRGLASTEKLASS   Progeny class
Cei-Cei Boy Kimi Gimi  SP/1  EAH
KASVATAJAKLASS   Breeder class
White Coastal  SP/1  EAH
  • Erinäitusel autasustati ka tõuühingu 2005 aasta koeri:

2005 aasta isane näitusekoer PRIVATE-STEFAL BUNDY
2005 aasta emane näitusekoer MAROUSSIA ZAUBER-ZADEZDA
2005 aasta juunior isane näitusekoer PRIVATE-STEFAL BUNDY
2005 aasta juunior emane näitusekoer MAROUSSIA ZAUBER-ZADEZDA
2005 aasta parim kasvataja kennel PRIVATE-STEFAL
2005 aasta parim isane SK töökoer WHITE COASTAL BERNHARD
2005 aasta parim emane SK töökoer  WHITE COASTAL BARBARA
2005 aasta parim emane KK töökoer  PRIVATE-STEFAL AMANDA