2009. aasta näitused

Eesti ja lähiriikide 2009. aasta näituste kalender (täiendamisel)

Aeg

Koht

Tüüp

WWW

Kohtunik

Berne

Tõu parim - BOB

Jaanuar 2009

10.01.2009

Tartu

CAC

www

Hannele Jokisilta, Soome

16

BOB - Ridon Hennet Dakar
BOO - Ridon Hennet Dairy
BOB Breeder - kennel Ridon Hennet , Breeder BIS III

10.-11.01.2009

Kajaani, Soome

CACIB

www

Paula Heikkinen-Lehtonen, Soome

45

BOB - Xtra Xcotic Av Hiselfoss
BOO - Funatic Taittinger 
BOB Junior - Bouncy Buffoon's Annie Hall 
BOB Breeder - Kennel Bernarossa

24.01.2009 Kaunas, Leedu CAC www Zivile Povilaitiene, Leedu  24 BOB - Billy Beamer from the Barking Bunch
24.- 25.01.2009 Turu, Soome CACIB www Nina Karlsdotter, Rootsi  54 BOB - Funatic Taittinger
BOO - Riccarron La Fayette 
BOB Puppy - Maroussia Multiäly Eero
BOB Breeder - Kennel Maroussia

Veebruar 2009

13.02.2009

Tallinn

CACIB

www

Linda Jürgens, Eesti

B: 19

E: 3

A: 1

BOB - Bernarossa Fanalino TPJ ,TP
BOO - Margarita Nigra Breena ,VSP
BOB Breeder - Kennel Bernarossa

22.02.2009

Panevezys , Leedu

CAC

www

Nijole Zieniene, Leedu 

 

BOB - Billy Beamer from the Barking Bunch (BIG-3)

Märts 2009

07.03.2009 Daugavpils, Läti  CAC  www  Jelena Borisova, Valgevene   BOB - Milbu Camilla (BIG-3)
07 -08.03.2009 Minsk, Valgevene CACIB www 07.03 Peter Rehanek, Tsehhi ja 08.03 Marek Lewandowski, Poola  

Bernarossa Farfalla - Jun ex 1, JCAC, BOB ( 07.03), Bernarossa Dimare - CAC,CACIB, BOB, BIG -4 (07.03), CAC, CACIB, BOB, BIG -4(08.03), Bernarossa Fanalino - CAC, CACIB, BOS( 07.03), CAC, res- CACIB (08.03 )

Best in show -Kennel Bernarossa( 07.03 ja 08.03)

14.- 15.03.2009 Tampere, Soome CACIB www Hans Almgren,Rootsi (isased bernid) ja Victor van Raamsdonk(emased bernid) 36 

BOB Fridkullas Triumph 
BOS Berndante Geisha Ciril 
BOB Puppy Funatic Pinot Noir
BOB Breeder
Kennel Fridkullas

14.03.2009 Vilnius, Leedu CACIB, "Leedu Võitja 2009" www Viva Maria Soleckyi-Spunar, Poola 30 BOB - Sennenhund Rossii Djames Bond
15.03.2009 Vilnius, Leedu CACIB, "Vilnius Cup 2009 " www Helge Werner Hager, Norra 25 BOB - Sennenhund Rossii Djames Bond

21.03.2009

Riia, Läti

CACIB, Läti Võitja 2009

www

Kamin Litov, Bulgaaria

39

BOB - Ridon Hennet Bistrita
BOS - Private Stefal Filippe
BMJun - Ridon Hennet Dallas Gold
kennel Ridon Hennet -BIS IV 

22.03.2009 Riia, Läti CAC - 2. grupi erinäitus  www  Petr Rehanek, Tsehhi  15 BOB - Ridon Hennet Bistrita
BOS - Korona Rossii Romul
BMJun - Ridon Hennet Dallas Gold
BBJun - Ridon Hennet Diamant
21.-22.03.2009 Malmö, Rootsi CACIB www Eva Liljekvist-Borg, Rootsi   BOB - HARTHIN'S GLAMOROUS GABRIELLA GIRL

Aprill 2009

04.04.2009

Rakvere

CAC

www

Beata Petkevica, Läti

21

BOB - Bernarossa Dimare (BIG-3)

11.- 13.04.2009 Lappenranta, Soome CACIB www Anatoli Zhuk, Valgevene  51 ROP - BOB
Funatic Vanity Fair VSP - BOS
Fridkullas Triumph
ROP - BOB Pentu - Puppy
Janipan Tuukka ROP - BOB Kasvattaja - Breeder
Kennel Bernarossa
10 - 12-04. 2009 Stocholm, Rootsi CACIB  www Ake Cronander, Rootsi 48  BOB - Odysseus

18.04.2009

Sillamäe

CAC

www

Olga Morozova, Venemaa

19

BOB - Bernarossa Dimare (RÜP-1)

26.04.2009 Vaasa, Lahti CACIB www Gunnar Jensen, Norra 63 BOB - Riccarron Nano Nano (RÜP-1)
25.04.2009 Lahti, Soome CACIB www  Brenda Banbury ,UK 82 BOB - Riccarron Kroisos Pennonen (RÜP-2)
25.- 26.04.2009 Ukraina 2 x CACIB www    

25.04 BOB - Lad's Bogart (RÜP-4)
26.04 BOB -

26.04.2009 Panevezys, Leedu CAC www Zanna Bondar, Valgevene   BOB - Private-Stefal Bundy

Mai 2009

09.05.2009

Jonava, Leedu

CAC

www

 

24

BOB - Mauras Alpiu Slenis

16.05.2009 Alytus, Leedu CAC www Danguole Papinigiene; Leedu   BOB - Billy Beamer from the Barking Bunch
23.05.2009 Harjumaa CAC - SAKT alpi karjakoerte 4. erinäitus www Istvanne Juhasz, Ungari B: 71
G: 1
BOB - Margarita Nigra Breena (BISS-1)
23.05.2009 Läti  CAC - 2. grupi erinäitus  www Igor Mioc, Horvaatia   BOB - Milbu Camilla
BOO - Gear van't Stokerybos
24.05.2009 Riia, Läti  CAC - alpi karjakoerte erinäitus  www  Marion Klok - Hart, Holland B: 50
G: 7
BOB - Ridon Hennet Bistrita
23.05.2009 Plunge, Leedu CAC www Juta Haranen, Eesti 16 BOB -
24.05.2009 Palanga, Leedu CAC www Lilian Hanniste, Eesti 17 BOB - Ambassador Valasske Slunce

24.05.2009

Helsingi, Soome

CACIB

www

Sieghart Muthsam, Saksa

33

BOB - Fridkullas Triumph

31.05.2009  Dublin, Iirimaa CACIB (Euroopa Võitja) www Goren Bodegard, Rootsi  29 BOB - Ebnet's Mojo
BOO - Sennenhund Rossii Teddybear Sharmel 

Juuni 2009

06.06.2009

Tallinn

CACIB - Võitja

www

Miklos Levente, Ungari

26

BOB - Private-Stefal Evita
BOO - Private-Stefal Filippe

06 -07.06.2009 Minsk, Valgevene  2xCACIB www

Svetlova Margarita, Valgevene

Chaikovskaiya Flyora, Venemaa

 

10

BOB - Chayzer 

 

BOB - Monte Kristo

07.06.2009 Kaunas, Leedu CAC  www     BOB - Mauras Alpiu Slenis (BOG-4)
13.& 14.06.2009 Ozolnieki, Läti  2 x CACIB 

www 

www

13.06 Jari Laakso, Soome

14.06 Eva Liljekvist - Borg, Rootsi

17

 

18

BOB  Alpweiden Ömeising
BOO - Milbu Portobello

BOB - Vakre Vene Vanda av Hiselfoss
BOO - Milbu Portobello

13.- 14.06.2009 Kotka, Soome CACIB www Mirja Lapanja, Sloveenia  32 BOB - Fridkullas Triumph
21.06.2009 Marijampole, Leedu CAC www    

BOB Ridon Hennet Diadem
BOO Billy Beamer From The Barking Bunch
BOB JUN Ridon Hennet Elisee

27.06.2009

Pärnu

CACIB

www

Gunnel Holm, Soome

34

BOB - Ridon Hennet Diadem
BOO - Amandelman Buster

28.06.2009 Gällivare, Rootsi CACIB www Dorothea Caroll, Iirimaa 19  
28.06.2009 Ogre, Läti  CAC  www Otakar Vondrous, Tsehhi    
27.06.2009 Silute, Leedu CAC www Tatjana Grigorenko, Venemaa 24  
28.06.2009 Silute, Leedu CAC www Marina Patrina, Venemaa 20  

Juuli 2009

05.07.2009

Kokkola, Soome

CACIB

www

Leif -Ragnar Hjorth, Norra

 

BOB- Berndante Geisha Girl

05.07.2009 Luige CAC www Inese Pablaka, Läti 6 BOB - Ridon Hennet Elisee
05.07.2009 Gotland, Rootsi CACIB www Kresten Scheel, Taani    
11.07.2009 Cesis, Läti  CAC  www Juta Haranen, Eesti    

12.07.2009

Valga

CAC

www

Juta Haranen, Eesti 

5

BOB- Private-Stefal Eliise

18.07.2009 Oulu, Soome CACIB www Lisbet Utke Ramsing, Taani   BOB- Gangsterluvans Keno Kanon
18.07.2009 Ukmerge, Leedu CAC www      
19.07.2009 Oulu, Soome CACIB www Anita Alatalo, Soome   BOB- Cei-Cei Cindy Crawford
25.07.2009 Haapsalu CAC

www

Bojan Matakovic , Horvaatia

12

BOB - Ridon Hennet Elisee
BOO- Jori v. Bärnerhof

25.07.2009 Marupe, Läti  CAC   

Roger Vanhoenacker, Belgia

17 BOB - Atelier's Drosselbart (RÜP-3)
BOO - Zweierteam Lunaria
26.07.2009 Marupe, Läti  CAC   

Irina Azen, Valgevene

18

BOB - Atelier's Drosselbart (RÜP-5)
BOO - Zweierteam Lunaria

25.- 26.07.2009 Mikkeli, Soome CACIB www  Marianne Holm, Soome   BOB - Funatic Versace
BOO - Bendoran Athos

August 2009

02.08.2009

Pori, Soome

CACIB

www

Teija Salmi - Aalto, Soome

 

ROP - BOB 
Fi Mva Tk 1 Fridkullas Triumph

Rüp Fridkullas Triumph

01.08.2009 Iisalmi, Soome CACIB www Georgios Kostopoulos, Kreeka   BOB - Alpweiden Forever Jackpot
BOO - Fridkullas Triumph
01.08.2009

Tartumaa 

CAC

www Petra Junehall, Rootsi 10 BOB - Tiigira Agatha to Stefal
BOO - Margarita Nigra Forel
07.08.2009 Druskininkai, Leedu

CACIB, "DZUKIJA Summer 2009"

www Matti Tuominen, Soome 20  
08.08.2009 Druskininkai. Leedu CACIB " DZUKIJA CUP 2009 " www Andrzej Szutkiewicz, Poola 21  
15.08.2009 Väimela CAC www  Tina Sulce, Läti  

 

BOB Private-Stefal Filippe  ,RÜP 3

BOO Kleine Sonne Atalanta 

15.08.2009 Rezekne, Läti  CAC  www Dimitry Prozorov, venemaa

 B:11

G:2

 
15 -16.08.2009 Joensuu, Soome CACIB www 

Kirsti Louhi Suomi(15.08)

Jukka Kuusisto, Soome

(16.08)

 29

27

15.08.2009                           ROP - BOB Atelier's Drosselbart ,VSP - BOS
Funatic Versace                  ROP - BOB Veteraani - Veteran
Beneco's Qapri                        ROP - BOB Pentu - Puppy
Bernerdalens Desdemona
16.08.2009                             ROP - BOB Funatic Versace , VSP - BOS Amandelman Buster ROP - BOB Juniori - Junior
Bouncy Buffoon's Will Turner ROP - BOB Pentu - Puppy
Bernerdalens Desdemona

21-23.08.2009 Austria , Wels  3 x CACIB www  21.08 Karl P.Reisinger, Austria; 22.08 Phyllis Poduschka Aiger, Austria; 23.08 Milivoje Urosevic, SCG    

22.08.2009

Tallinn

CACIB - Balti Võitja

www

Satu Ylä-Mononen, Soome

 

BOB - Ridon Hennet Elisee
BOS - Private Stefal Bundy
BOB JUN - Ridon Hennet Elisee
BOS JUN -Szarhegyaljai Urano
BIS III kasvataja - kennel Ridon Hennet

             
29.08.2009 Valkeakoski, Soome CAC, Erinäitus! www Uschi Eisner, Austria, Christel Senn, Sveitú, Claude Saubtein, Sveitú  243 berni
(neist 23 kutsikat)

BOB - Riccarron Nano Nano - BIS1
BOS - Bernodan Adele

BM (5) SERT - Private Stefal Filipe
BB (5) SERT - Ridon Hennet Elisee

Kõik tulemused:

http://sennenkoirat.net/site/tulospalvelu-erikoisnayttely-2009
29.- 30.08.2009 Tervakoski, Soome CACIB  www Bo Skalin, Rootsi  50

BOB - Flames Of Steal From Orsina’s Land

BOS - Ridon Hennet Elisee

September 2009

05.09.2009

Tallinn

CAC - 2. ja 9. rühma erinäitus

www

Javier Sanchez Fernandez, Hispaania

 

 

05.09.2009 Ventspils, Läti  CAC  www Bild Von Schedwin Benny, Sveits    

05.09.2009

Vilnius, Leedu

CAC

www

 

 

 

06.09.2009 Vilnius, Leedu CAC www       
12.09.2009

Harjumaa

CAC 

www Raiko Rotner, Sloveenia    
12.09.2009 Riia, Läti  CAC - alpi karjakoerte erinäitus  www Karl Erik Johansen, Rootsi    
13.09.2009 Riia, Läti  CAC - 2. grupi erinäitus www Paola Micara Watten, Itaalia    
13.09.2009 Sveits CAC, bernide erinäitus www  Marion Kloch, Holland,Pascal Hinque, Prantsusmaa, Katharina Schweizer, Sveitú, Christel Senn ,Sveitú     
20.09.2009 Panevezys, Leedu CAC www Danguole Papinigiene, Leedu    
26. - 27.09.2009 Eckerö, Soome CACIB www  27.09 Steve Hall( bernid)    

Oktoober 2009

8.-11.10.2009

Bratislava, Slovakkia

CACIB, (World dog show)

www

Isased bernid - Mach Lisbeth, CH; emased bernid Úinko Útefan, SLO; kutsikad, junior ja veteran-Újolijoriã Boris,CRO

 

 

17.10.2009 Valmiera, Läti  CAC  www Jozef Mravin, Slovakkia    
17.10.2009 Rakvere  CAC www Tomasz Borkowski, Poola    
18.10.2009 Siauliai, Leedu CAC  www       
24.10.2009 Vilnius, Leedu CACIB, "Vilnius Sügis 2009" www  Satu-Ylä Mononen, Soome    
25.10.2009 Vilnius, Leedu CACIB, "GOLDEN CUP 2009 "  www Marek Lewandowski, Poola    
24.- 25.10.2009 Seinajoki, Soome CACIB www Elin Normannseth, Norra    

31.10 -01.11.2009

Riia, Läti

CACIB (Zooekspo)

www

31.10-Joao Vasco Pocas, Portugal,

01.11 Uschi Eissner, Austria

 

 

November 2009

07.11.2009 Tartu

CACIB

www 

Colette Muldoon, Iirimaa 

   

08.11.2009

Tartu

CACIB

www

Marjatta Pylvänäinen-Suorsa, Soome

 

 

21.- 22.11. 2009 Jyvaskylä, Soome  CACIB www Heidi Kirschbichler, Austria    
28.- 29.11.2009 Turu, Soome CACIB www Christel Senn, Sveits    

28.11.2009

Sillamäe

CAC

www

Katrin Lahi, Eesti

 

 

Detsember 2009

05.12.2009

Liepaja, Läti

CAC

www

Theo Leenen,Belgia

 

 

05-06.2009 Sankt- Peterburg CACIB  www      
12.12.2009 Helsinki, Soome  CACIB( Soome Võitja 09) www  Hedd Richards, Suurbritannia    

13.12.2009

Helsingi, Soome

CACIB (Põhjamaade Võitja 09)

www

Satu -Ylä Mononen, Soome

 

 

13.12.2009 Stockholm, Rootsi CACIB, HUND 2009 www Kurt Nilsson, Sverige    
19.12.2009 Vilnius, Leedu CACIB, "Vilnius Winter 2009 " www      
20.12.2009 Vilnius, Leedu CACIB, "Christmas Cup 2009" www      

 

BERNI ALPI KARJAKOER

13.detsember

KOHTUNIK: SATU YLÄ-MONONEN (Soome)

 

ISASED juuniorklass / DOG JUNIOR CLASS

1651 Bendoran Bastiandenzel - puudus

1652 Bendoran Berwooddenzel – H

1653 Berondan Asgeir Olasson – SP2

1654 Bounchy Buffoon`s Will Turner – puudus

1655 Janipan Tuukka – SP1, TPJ

1656 Momandan Ugly Duckling – VH3

 

ISASED noorteklass / DOG INTERMEDIATE CLASS

1657 Hurdy Van`t Pachthof – VH3

1658 Ridon Hennet Dakar – SP2

1659 Sennenhund Rossii Filimon – SP1

 

ISASED avaklass / DOG OPEN CLASS

1660 - Bernerdalens Brandy – SP3

1661 - Berniitan Taika – Nalle – VH4

1662 - Diamonds Kornal Eralash – VH

1664 - Ridon Hennet Dallas Gold – SP2

1665 - Yo Yo Bentley av Hiselfoss – SP1, PI3, var SERT

 

ISASED tšempionklass / DOG CHAMPION CLASS

1663 – Life Spring May Way – SP

1666 - Amandelman Buster – SP

1667 - Bendoran Athos – SP

1668 - Berntiers Forward – SP1, PI1, TP, CACIB, SERT

1669 - Fridkullas Triumph – puudus

1670 - Funatic Taittinger – SP4

1671 - Indian Hills Blizzard – puudus

1672 - Ola Odelsgutt av Hiselfoss – SP2, PI2, Res-CACIB

1673 - Private-Stefal Bundy - SP3, PI4

1674 - Private -Stefal Filippe – SP

1675 - Sennenhund Rossii Avgustin - VH

1676 - Zandrina`s Noasson Dantalian - SP

 

 

EMASED juuniorklass / BITCH JUNIOR CLASS

1677 - Alpweiden Face To Winner – VH

1678 - Bernario Chinon – puudus

1679 - Bernarossa Huanita – SP3

1680 - Bernerdalens Desdemona – VH

1681 - Bernoban Voipulla – puudus

1682 - Black Amiikos Lucerita Luana – puudus

1683 - Goldbears Rene Russo – SP2

1684 - Ridon Hennet Elisee – SP1, NORD JW-09, PE-2, SERT

1685 - Tornedarlings Ada Af Triel – VH

1686 - Tornedarlings Alli Af Triel – VH

 

EMASED noorteklass / BITCH INTERMEDIATE CLASS

1687 - Amoretta - VH

1688 - Bernarossa Gemma – puudus

1689 - Funatic Q-Louisa – VH3

1690 - Funatic Q-Ta-Molla – SP1, PE-4

1691 - Ridon Hennet Diadem – SP2

1692 - Valkeakoivun Emerantia – VH4

 

EMASED avaklass / BITCH OPEN CLASS

1693 - Berntiers Hot Mail – SP2

1694 - Berntiers Imagine – SP1, PE-3, Res-CACIB, var-SERT

1695 - Bouncy Buffoons Ava Gardner – SP

1696 - Funatic Riesling – SP

1697 - Goldbears Qamomilla – SP

1698 - Halley Handsome V.T. Rijkenspark – SP4

1699 - Janipan Bea – puudus

1700 - Milbu Baccara To White Coastal – puudus

1701 - Trakoskana Sennenhund Rossii – SP

1702 - Xkumle x-Faktorer av Hiselfoss – SP

1703 - Xtra Xcotic av Hiselfoss – SP3

 

EMASED tšempionklass / BITCH CHAMPION CLASS

1704 - Sennenhund Rossii Teddy Bear Sharmel – SP2

1705 - Bendoran Adele – puudus

1706 - Bouncy Buffoons Annie Hall – SP4

1707 - Cei-Cei Cindy Crawford – SP

1708 - Fonacot`s Happy Halliwell – SP3

1709 - Goldbear`s Qualitystreet – SP1, PE-1, VSP, NORD W-09, CACIB

1710 - Happy Home - SP

1711 - Ragdolls Ambrosia – SP

 

EMASED veteraniklass / BITCH VETERAN CLASS

1712 - Thalys V.d. Buut Hoeve – SP1,

 

KASVATAJATE KLASS / BREEDERS CLASS

9109 - Kennel Bendoran - puudus

9112 - Kennel Funatic - puudus

9113 - Kennel Ridon Hennet - SP-1, TP kasvataja

9114 - Kennel av Hiselfoss - puudus

Tulemused kõigi rühmade kohta: http://voittaja.kennelliitto.fi/EN/nwinner2009/results/etusivu.htm

kohtunik : Theo Leenen(Belgia)

Isased:
juuniorklass / Junior class:
162. Aziris z Deikowej Doliny -VH
163. Berondan Asgeir Olasson-EX -1JCAC  PI2
164. Milbu Darush- puudus

noorteklass / Intermediate:
165. Flames Of Steal From Orsina"s Land- EX -1 PI1 TP

Emased:
juuniorklass / Junior class:
167.Milbu Emerita - VH
168.Milbu Fadete - EX-2
169. Milbu Fanny - EX-1 JCAC PE3
170. Milbu Florida-VH

noorteklass /Intermediate class:
171. Fatal Atraction From Orsina"S Land - H
172. White Galanthus Blackindirra - EX 1 CQ PE1 CAC VSP

avaklass / Open class:
173. Laroca Felice Cane- VH
174. Milbu Camilla - EX 2
175.Milbu Toska - EX 1 CQ
176. Milbu Xilfida - VH
177.Vincestera Toran- H

tšempionklass /Champion class:
178. GABANA Bohemijos Zibute- EX1,CQ.,. PE2
179. Goldbears Qismet - EX -2

BERRNI ALPI KARJAKOER

12. detsember, 2009

KOHTUNIK: Hedd Richards (Inglismaa)

 

 ISASED – JUNIOR CLASS

1432  Alte Sage Ether - VH

1433  Bendoran Bastiandenzel  - VH 

1434  Bendoran Berwooddenzel – VH

1435  Berondan Asgeir Olasson – SP2

1436  Bounchy Buffoon`s Will Turner – puudus

1437  Joker Jokela Av Lee Armand – VH

1438  Maroussia Oz The Showmen – SP1 FIN JW-09

1439  Momandan Ugly Duckling – H

1440  Pandemian Af Trolltrumm – puudus

 

ISASED – INTERMEDIATE CLASS ( NOORED)

1441  Bernarossa Girandola – puudus

1442  Hurdy Van`t Pachthof – SP2

1443  Ridon Hennet Dakar – SP1, V SERT

1444  Sennenhund Rossii Filimon – VH3

 

ISASED – OPEN CLASS ( AVAKLASS)

1445 -   Bernario Bvlgari Diesel – VH

1446 -   Bernarossa Fanalino – VH

1447 -   Berndante El-Ciril – VH

1448 -   Bernerdalens Brandy – SP

1449 -   Berniitan Taika – Nalle – VH

1450 -   Diamonds Kornal Eralash – SP3

1451 -   Funatic Roquefort – SP

1452 -   Janipan Xseri – SP

1453 -   Life Spring Manpower – VH

1454 -   Life Spring Marvelous – VH

1455 -   Life Spring My Way – viidi üle CH klassi SP

1456 -   Ridon Hennet Dallas Gold – SP2

1457 -   Yo Yo Bentley av Hiselfoss – SP1, PI4, SERT

1458 -   Zorro Zafar Av Hiselfoss – puudus

 

ISASED – CHAMPION CLASS

1459 -  Alpigino Beato Baran – puudus

1460 -  Amandelman Buster – SP

1461 -  Altier´s Drosselbart - SP

1462 -  Berntiers Forward – SP

1463 -  Fridkullas Triumph – puudus

1464 -  Funatic Taittinger – SP

1465 -  Indian Hills Blizzard – SP4

1466 -  Ola Odelsgutt av Hiselfoss – SP1, PI1, CACIB, FIN W-09, TP

1467 -  Private-Stefal Bundy – SP 

1468 -  Private -Stefal Filippe – SP

1469 -  Riccarron Pink Panter – VH

1470 -  Riccarron Pluto – SP

1471 -  Sennenhund Rossii Avgustin -  VH

1472 -  Zandrina`s Noasson Dantalian – SP3, PI3 

1473 -  Zweietream Krameris – SP2, PI2, Res.CACIB

  

ISASED – VETERAN CLASS

1474 -  Maroussia Odysseus-Oensis – SP1

 

EMASED – JUNIOR CLASS

1475 -  Alpweiden Face To Winner – SP4

1476 -  Bernario Chinon – VH

1477 -  Bernarossa Huanita – SP3

1478 -  Bernerdalens Desdemona – SP1, FIN JW-09

1479 -  Bernoban Voipulla – puudus

1480 -  Black Amiikos Lucerita Luana – puudus

1481 -  Dandybern Bianca – puudus

1482 -  Goldbears Rene Russo – SP

1483 -  Ireen vom Gipfelfeuer – VH

1484 -  Maroussia Nightwish - SP2

1485 -  Ridon Hennet Elisee – VH

1486 -  Shedcape Delina – VH

1487 -  Szarazpataki Igeret - VH

1488 -  Tornedarlings Ada Af Triel – VH

1489 -  Tornedarlings Alli Af Triel – VH

 

EMASED – INTERMEDIATE CLASS (NOORTEKLASS)

1490 -  Alpigiano Diletto Divine – VH

1491 -  Amoretta – VH

1492 -  Bernarossa Gemma – puudus

1493 -  Freudenbringer Haidi – puudus

1494 -  Funatic Q-Louisa – SP2

1495 -  Funatic Q-Ta-Molla – VH4

1496 -  Ridon Hennet Diadem – SP1

1497 -  Valkeakoivun Emerantia – VH3

 

EMASED – OPEN CLASS ( AVAKLASS)

1498 -  Bernario Adalmina – viidi üle CH klassi SP

1499 -  Bernarossa Farfalla – puudus  

1500 -  Berntiers Hot Mail – VH

1501 -  Berntiers Imagine – SP2

1502 -  Bianco-Neri Anniegetyourgun – puudus

1503 -  Halley Handsome V.T. Rijkenspark – SP1, PE-3, V Sert

1504 -  Janipan Bea – VH

1505 -  Trakoskana Sennenhund Rossii – VH

1506 -  Xkumle x-Faktorer av Hiselfoss – VH

1507 -  Xtra Xcotic av Hiselfoss – SP3

1508 -  Zweierteam Montana - VH

 

EMASED – CHAMPION CLASS

1510 -  Sennenhund Rossii Teddy Bear Sharmel – SP2 PE2

1511 -  Bendoran Adele – SP

1512 – Bernarossa Dimare - SP4

1513 -  Bouncy Buffoons Annie Hall – SP4

1514 -  Cei-Cei Cindy Crawford – VH

1515 -  Fonacot`s  Happy Halliwell – SP

1516 -  Goldbear`s Qualitystreet – SP1, PE-1, VSP, FIN W-09, CACIB

1517 -  Happy Home  - SP

1518 -  Ragdolls Ambrosia – VH

 

EMASED – VETERAN CLASS

1519 -  Zandrina´s Hedda – SP1,

 

BREEDERS CLASS

9085 – Kennel Bernarossa – puudus

9086 - Kennel Funatic - SP3

9087 – Kennel Hisselfoss - SP2 

9088 -  Kennel Ridon Hennet – SP1, TP Kasvataja

9089 -  Kennel Sennenhund Rossii – puudus

 

*nb! Nagu näete, siis on puudu hetkel mõned andmed (PE-2 ja PE 4), täpsustame ja täiendame lähipäevil!

 

Tulemused kõigi rühmade võitjate kohta: http://voittaja.kennelliitto.fi/EN/winner2009/results/tulokset.htm

 

 

 

 

 

 

Kohtunik Katrin Lahi, Eesti

Suur Šveitsi alpi karjakoer

Emased juunioriklass
9) Sennenhund Rossii Mafia - SP1 JCAC TPJ PE1 TP

Berni alpi karjakoerad

Isased juunioriklass
5) Bernondan Asgeir Olasson - SP1 JCAC TPJ PI2
6) Bonn von Kieferdorf - SP2 PI3
7) Joker Jokela av Lee Armand - puudus

Emased juunioriklass
8) Ireen v Gipfelfeuer  - SP1 JCAC VSPJ PE3

Isased noorteklass
10) Margarita Nigra Fabriano  -  SP1 CAC PI1 VSP

Isased tšempioniklass
11) Bernarossa Fanalino - puudus

Emased avaklass
12) Margarita Nigra Esmeralda  - SP1 CAC PE2
13) Tiigira Angel - VH3
14) Zweierteam Montana - SP2 PE4

Emased tšempioniklass
15) Bernarossa Farfalla  - puudus
16) Bernarossa Dimare - puudus
17) Goldbear's Papaya  - SP1 PE1 TP