2012. aasta näitused

08.07.2012 Luige – kohtunik Petr Rehanek, Tšehhi

Isased Juuniorklass

612 ADONIS BERNO MANIJA – SP 3 PI 4

613 ERAZOTIS EXLIBRIS DUOK LABAS - VH

614 FORTUNEIA ORION ESCOBAR – VH 4

615 GOLDEBEARS WALLANDER - SP 2 PI 3

616 KLEINE SONNE DAWNRAY – SP 1 JUN CAC TP JUN PI 2

617 LATOLLY TOP BURDOCK MULDOON - VH

Emased Juuniorklass

618 ARLETA BERNO MANIJA – SP 1 JUN CAC VSP JUN VSP PE 1

Isased Avaklass

619 BALU IZ YAROSLAVSKOGO KNIAJESTVA - puudus

Isased Tsempioniklass

620 BERNAROSSA JETRO – SP 1 PI 1 TP

Emased Noorteklass

621 RIDON HENNET HYPNOTIQ – SP 1 CAC PE 3

Emased Tsempioniklass

622 BERNAROSSA FARFALLA – SP 1 PE 2

 

 

07.07.2012 Luige – kohtunik Jari Laakso, Soome

 

Isased Juuniorklass

662 ERAZOTIS EXLIBRIS DUOK LABAS – SP 2 PI 4

663 FORTUNEIA ORION ESCOBAR – SP 4
664 GOLDEBEARS WALLANDER – SP 1 JUN CAC TP JUN PI 2

665 KLEINE SONNE DAWNRAY – SP 5

666 LATOLLY TOP BURDOCK MULDOON – SP 3

Isased Avaklass

667 BALU IZ YAROSLAVSKOGO KNIAJESTVA - puudus

Isased Tsempioniklass

668 BERNAROSSA JETRO – SP 2 PI 3 CAC

669 RIDON HENNET FAGOTT – SP 1 PI 1 TP

Emased Noorteklass

670 RIDON HENNET HYPNOTIQ - VH

Emased Tsempioniklass

671 BERNAROSSA FARFALLA – SP 1 VSP

 

30.06.2012 Viimsi – kohtunik Oleg Yanchev, Venemaa

 

Isased Juuniorklass

36 CISSARIO ALBERT – STANISLAUS – SP 1 JCAC TP JUN PI 2

37 FORTUNEIA ORION ESCOBAR – SP 3

38 KLEINE SONNE DAWNRAY - VH

39 LATOLLY TOP BURDOCK MULDOON – SP 2 PI 3

40 MARGARITA NIGRA LUXOR LION – SP 4

Emased Juuniorklass

41 KLEINE SONNE DUSKWIND – SP 2

42 MARGARITA NIGRA LEONORA – SP 1 JCAC VSP JUN PE 2

Isased Avaklass

43 BALU IZ YAROSLAVSKOGO KNIAJESTVA - puudus

44 BERNAROSSA KIRILV – SP 1 PI 4

Isased Tsempioniklass

45 BERNAROSSA JUVENTUS – SP 1 PI 1 CAC TP

Emased Avaklass

46 BERNAROSSA ILLUSIA – SP 1 PE 3 CAC
47 SENNENLANDS FIGHT FIRE WITH FIRE – SP 2 PE 4

Emased Tsempioniklass

48 BERNAROSSA FARFALLA – SP 1 PE 1 VSP

 

 

01.07.2012 Viimsi Sergey Vanzha, Venemaa

Isased Juuniorklass

198 CISSARIO ALBERT – STANISLAUS – SP 1 JCAC TP JUN PI 3

199 FORTUNEIA ORION ESCOBAR – SP 2 PI 4

200 KLEINE SONNE DAWNRAY - puudus

201 LATOLLY TOP BURDOCK MULDOON – SP 3

202 MARGARITA NIGRA LUXOR LION – SP 4

Emased Juuniorklass

203 KLEINE SONNE DUSKWIND – SP 1 JUN CAC VSP JUN PE 2

204 MARGARITA NIGRA LEONORA – SP 2 PE 4

Isased Avaklass

205 BALU IZ YAROSLAVSKOGO KNIAJESTVA - puudus

206 BERNAROSSA KIRILV – SP 1 PI 2

Isased Tsempioniklass

207 BERNAROSSA JUVENTUS – SP 1 PI 1 CAC TP

Emased Avaklass

208 BERNAROSSA ILLUSIA – SP 1 PE 1 VSP
209 SENNENLANDS FIGHT FIRE WITH FIRE – SP 2

Emased Tsempioniklass

210 BERNAROSSA FARFALLA – SP 1 PE 3

 

Kasvatajaklass

211 Kennel Bernarossa - SP

 

03.06.2012 Kaunas ( Leedu ) kohtunik Jana Gavrilova, Venemaa

Isased Juuniorklass

474 AKSELIS DINDU VAILOKAS – SP 2

475 BARGAS MANO DŽIAUGSMAS - puudus

476 ERALOTIS EXLIBRIS DUOK LABAS - SP 4

477 GRIMALDI VON HAUS HIMER – SP 1 JCAC TP JUN TP

478 MILBU UNIQUE DIAMOND - SP 3

Isased Avaklass

479 MAURAS JUNIOR ČIURLIU KAMENE - puudus

480 RADIS KALNU ŠUO – SP 1 CAC N

Isased Tsempionklass

481 BRENDIS ŠIAURES SKALVA – SP 1

Emased Juuniorklass

482 ALEGRAND BERNI BLANKA VITA          - SP 2            

483 BARCAROLE GRUZDŽIU DVARAS – SP 3

484 KLEINE SONNE CLOUDSLAYER – SP 1 JCAC VSP JUN

Emased avaklass

485 ARLETA BERNO MANIJA – SP 1

486 CONSTANCE MORAVIAN HURRICANE – SP 2

487 JOLIE ŽYDRASIS OPALAS – SP 3

488 PAKALNUTE MANGO ŠUO - VH
489 RUNA TRISPALVIS ŽAISMAS - VH


Emased Tsempioniklass

490 ALEGRAND BERNI ADELI RED STAR – SP 1 CAC N