Kutsikad

  

 Kutsikad on leheküljel vanuse järjekorras, vanemad eespool. 


03.05.2018 sündisid Entlebuchi alpi karjakoera kutsikad kennelis Kleine Sonne
 2 emast ja 1 isane 
 
Isa: HUN JCH Koohinoor van het Bressershof (HD/ED-AA/00, OCD-00, eyes-clear, PRA-A, EU-A )
 Ema: EST LV LT BALTIC JCH, Tln JW'17, LT JW'17, BLR CH Kleine Sonne After Mild Breeze (HD/ED-CC/00, eyes-clear, PRA-clear, EU-normal)
 
Lisainfo:
Tel. +372 5622 6381
e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Koduleht: kleinesonne.eu
 

 
22.05.2018 sündisid Berni alpi karjakoera kutsikad kennelis Margarita Nigra
 8 emast ja 4 isast
 
Isa: EST LT LV BALTIC JCH, LTW'18, BLR LT CH WGF Black Rockit Bently (HD/ED-AA/00, DM-clear )
 Ema: Margarita Nigra Veenus (HD/ED-AA/01, DM-clear by barents)
 
Lisainfo:
Tel. +372 5189 384
e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 
Enne, kui otsustad kutsika kasuks, soovitame lugeda infot siit

NB! Uuri alati enne kutsika ostmist, eriti kui leiad kutsikakuulutuse kusagilt kuulutusteportaalist või ajalehest, kas huvi pakkuva pesakonna vanematel on olemas ametlikud terviseuuringute tulemused. Kahjuks on Eestis praegu müügil kutsikaid, kellel kas ühel või lausa mõlemal vanemal ametlikud terviseuuringute tulemused puuduvad.
See võib tähendada seda, et tegelikult on uuringud küll tehtud, kuid tulemused olid nii halvad, et neid eelistatakse mitte avaldada. Soovitame hoiduda selliste kutsikate ostust - odav ostuhind ning puudulik info vanemate HD/ED jm kohta võib tähendada edaspidiseid väga suuri väljaminekuid arstiabile, ravimitele, toidulisanditele ja liigeseoperatsiooni(de)le.
ESAKTi lehel avaldame kuulutusi, kus mõlemal vanemal on ametlikud düsplaasiauuringute tulemused ning vähemalt üks positiivne näitusehinne.

 


 

Tõuühingu liikmetele on kuulutuste avaldamine siin lehel tasuta. Mitteliikmetele: 10 € kuu.

Kuulutuse tekst ja vajadusel maksekorralduse koopia saada aadressile esakt ät esakt.eu

Avaldame infot vaid nende pesakondade kohta, mis vastavad kehtivale EKL Tõuraamatumäärusele. Lisaks peab pesakonna mõlemal vanemal olema ametlik HD/ED uuringutulemus (HD-A;B;C ja ED-0;1) ning vähemalt üks positiivne näitusehinne (beebi- ja kutsikaklassi hindeid ei arvestata). 

Berni alpi karjakoerte osas avaldame teateid vaid Eesti Kennelliidus (FCI) registreeritavate pesakondade kohta.

Kuulutusi hoitakse üleval 1 kuu alates avaldamise päevast ning seejärel kustutatakse, kui kuulutaja ei ole teatanud soovist kuulutust pikendada.