Kutsikad on leheküljel vanuse järjekorras, vanemad eespool. 


 

Kennelis Tombalaya sündisid 22.09.2019 berni alpi karjakoera kutsikad.
2 poissi ja 3 tüdrukut.
 
Isa: EST LV LT BALTIC RUS JCH, EST LT RUS CH
Kleine Sonne Jackalberry
HD-AA, ED-00, eyes clear, DM-free
 
Ema: EST LT LV BALT JCH
Olympea from Balichara ranch
DH-AA, ED-00, eyes-clear
 
Kasvataja:
Janne Eespäev
tel 5330 7060
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 
BERNI ALPI KARJAKOERA KUTSIKAD
29 septembril kennelis Margarita Nigra sündinud pesakonnas on veel mõned vabad kutsikad.
Isa- EST JCH Douglas Alpiu Slenis,
ema- EST CH Margarita Nigra Ocarina
Loovutusajaks (novembri lõpus) on kutsikatel tõutunnistus, EU pass, vaktsineeritud ja tehtud korduvalt siseparasiidi tõrje. Kutsikad on kasvanud pere keskel, harjunud teiste koerte ja väikeste lastega. Edaspidiseks tagatud kasvatajapoolne veterinaarne ja muu nõustamine.
Lisainfo ja pildid kodulehel http://www.margaritanigra.com/index.php/et/kutsikauudised
5189384 Heli 

 
Enne, kui otsustad kutsika kasuks, soovitame lugeda infot siit

NB! Uuri alati enne kutsika ostmist, eriti kui leiad kutsikakuulutuse kusagilt kuulutusteportaalist või ajalehest, kas huvi pakkuva pesakonna vanematel on olemas ametlikud terviseuuringute tulemused. Kahjuks on Eestis praegu müügil kutsikaid, kellel kas ühel või lausa mõlemal vanemal ametlikud terviseuuringute tulemused puuduvad.
See võib tähendada seda, et tegelikult on uuringud küll tehtud, kuid tulemused olid nii halvad, et neid eelistatakse mitte avaldada. Soovitame hoiduda selliste kutsikate ostust - odav ostuhind ning puudulik info vanemate HD/ED jm kohta võib tähendada edaspidiseid väga suuri väljaminekuid arstiabile, ravimitele, toidulisanditele ja liigeseoperatsiooni(de)le.
ESAKTi lehel avaldame kuulutusi, kus mõlemal vanemal on ametlikud düsplaasiauuringute tulemused ning vähemalt üks positiivne näitusehinne.

 


 

Tõuühingu liikmetele on kuulutuste avaldamine siin lehel tasuta. Mitteliikmetele: 10 € kuu.

Kuulutuse tekst ja vajadusel maksekorralduse koopia saada aadressile esakt ät esakt.eu

Avaldame infot vaid nende pesakondade kohta, mis vastavad kehtivale EKL Tõuraamatumäärusele. Lisaks peab pesakonna mõlemal vanemal olema ametlik HD/ED uuringutulemus (HD-A;B;C ja ED-0;1) ning vähemalt üks positiivne näitusehinne (beebi- ja kutsikaklassi hindeid ei arvestata). 

Berni alpi karjakoerte osas avaldame teateid vaid Eesti Kennelliidus (FCI) registreeritavate pesakondade kohta.

Kuulutusi hoitakse üleval 1 kuu alates avaldamise päevast ning seejärel kustutatakse, kui kuulutaja ei ole teatanud soovist kuulutust pikendada.