2013. aasta näitused

5.05.2013 Riia ( Läti ) kohtunik Uschi Eisner, Austria

BERNI ALPI KARJAKOER

KUTSIKA KLASS
ISASED


1. SIR FINNLEY XONNYBERG - VL-1, EAH

EMASED

2. FERRA EOS EVERESTAS - L
3. SUPER STAR VICTORY XONNYBERG -  VL-1, EAH, TPK, BIS KUTSIKAS-2

ISASED
JUUNIOR KLASS

4. ALGRAND BERNI VASHINGTON  - SP-3
5. FORTUNEIA TRACE MOONLIGHT - VH
6. RIDON HENNET LACOSTE - SP-1, SK, JCAC, Juunior Klubi Võitja 2013
7. ROGER L'UKRIMAS YOYO -  VH-4
8. UP TO ADORABLE Z DEIKOWEJ DOLINY - SP-2, SK

NOORTE KLASS

9. FORTUNEIA ORION ESCOBAR  - SP-1, SK, PI-2
10. NEO BGSKRETA FIRST - SP-3
11. OPUS BEL `O PORTO - VH-4
12. RIDON HENNET JAZZ - SP-2, SK

AVA KLASS

13. DANHART ORIBU - VH-2

14. FOLLOW WOLF POWER BELPORTO - SP-1, SK
15. ISAAC NEWTON FROM ORSINA’S LAND - VH-3

TŠEMPION KLASS

16. FLAMES OF STEAL FROM ORSINA’S LAND - SP-2, SK, PI-3
17. RIDON HENNET ILLINOIS - SP-1, SK, Klubi Võitja 2013, VSP

VETERANI KLASS

18. CESAR SURPRISES KENSEN - SP-1, SK, VCAC, Veteran Klubi Võitja 2013, TPV, PI-4, BIS VETERAN-1

EMASED
JUUNIOR KLASS

19. FORTUNEIA TOUCH OF SUNSHINE - SP-5
20. FRESSIA ADORABLE DUOK LABAS - SP-3, SK
21. KRUSH ON YOU FROM ORSINA’S LAND - SP-2, SK, JCAC
22. ODRI ALPIU SLENIS - SP-4
23. RHEA NEEDLE YO YO LUKRIMAS - SP-1, SK, Juunior Klubi Võitja 2013, PE-3
24. SENNENHUND ROSSII LOOK AND SMILE -

NOORTE KLASS

25. PRIVATE STEFAL MEICI TO RIDON HENNET -

AVA KLASS

26. ARLETA BERNO MANIJA - VH-2 

27. DOROTY ORIBU - SP-1, SK, CAC, PE-4

28. MILBU ICE QUEEN - VH-3

29. MILBU UNDĪNE - VH-4 

TŠEMPION KLASS

30. GESI FIERI DELA GAUJA - SP-2, SK, PE-2

31. MILBU GALATEA - SP-3, SK 

32. RIDON HENNET ELISEE - SP-1, SK, PE-1, Klubi Võitja 2013, TP, BIS-1

33. RIDON HENNET FLUTE -

34. SENNENHUND ROSSII ZHANEL -
 

SUUR ŠVEITSI ALPI KARJAKOER

KUTSIKA KLASS
ISASED

35. MEAFITON CHAT ATUMTINAS - 3

36. MEAFITON CITRUS ATUMTINAS - VL-1, EAH

37. SIMON SWISS DIAMOND - 2

EMASED

38. TIARA THEDA SWISS STYLE - VL, EAH, TPK, BIS KUTSIKAS-1

ISASED
JUUNIOR KLASS

39. BENTLEY CLARK S FUTURE - SP-1, SK, JCAC, Juunior Kluni Võitja 2013, PI-2

NOORTE KLASS

40. BARD NERAWIN FOREVER - SP-1, SK, PI-3

41. BOND NERAWIN FOREVER - SP-2 

AVA KLASS

42. ARGO FARAOME BRAITENNART -

43. BILL GATES FROM SWISS STAR - SP-1, SK, CAC, PI-1, Klubi Võitja 2013, TP, BIS-3

EMASED
NOORTE KLASS

44. BONERA NERAWIN FOREVER - SP-1, SK, PE-4 

AVA KLASS

45. BARONESA NERAWIN FOREVER - SP-2, SK 

46. KOROLEVSTVO GORNIH PSOV TIGRA - SP-1, SK, PE-1, Klubi Võitja 2013, VSP

47. SENNENHUND ROSSII SHANGRI-LA -

TŠEMPION KLASS

48. KOROLEVSTVO GORNIH PSOV ELFINA - SP-3, SK 

49. KOROLEVSTVO GORNIH PSOV TROJA - SP-2, SK, PE-3

50. MEAFITON BOSE - SP-1, SK, PE-2 

 
APPENZELLI ALPI KARJAKOER

ISASED
TŠEMPION KLASS

51. MAX - SP-1, SK, Klubi Võitja 2013, TP, BIS-2

EMASED
TŠEMPION KLASS

52. ALPENHIRTS ODESSA - SP-1, SK, CAC, Klubi Võitja 2013, VSP 

eNTLEBUCHI ALPI KARJAKOER

EMASED
JUUNIOR KLASS

53. MARMALAD SWISS PEARL - SP-1, SK, Juunior Klubi Võitja 2013, PE-2

TŠEMPION KLASS

54.KOROLEVSTVO GORNIH PSOV ULLI - SP-1, SK, PE-1, Klubi Võitja 2013, TP, BIS-4

JÄRGLASTE KLASS

55. FLAMES OF STEAL FROM ORSINA’S LAND - 1.koht

pAARID

56. Suur Šveitsi Alpi karjakoer: BARD NERAWIN FOREVER & BONERA NERAWIN FOREVER, om. O.Zacepa, Latvija. - 2.koht 

57. Berni Alpi karjakoer: UP TO ADORABLE Z DEIKOWEJ DOLINY & FRESSIA ADORABLE DUOK LABAS, om. S.Jānīte, Latvija. -  1.koht

kASVATAJAD

58. Kennel MILBU,  M.Buša - 3.koht
59. Kennel RIDON HENNET, R.Suits - 1.koht
61. Kennel ORSINA'S LAND, D.Kozamel - 2.koht

 

10.02.2013 rahvusLIK näitus, VALMIERA

kohtunik LEOš JANCIK, tŠEHHI

ISASED JUUNIORIKLASS

524 DREAM OF HAPPINESS DAKAR EOS EVERESTAS - SP-1, SK, JCAC

525 KLEINE SONNE EBERHARD - SP-2, SK

526 OPUS PRO BEL'O PORTO - SP-3, SK

ISASED NOORTEKLASS

527 NEO BGSKRETA FIRST - SP-1, SK, CAC, TP

EMASED JUUNIORIKLASS

528 KLEINE SONNE EMELIA - SP-1, SK, JCAC, VSP

529 RHEA NEEDLE YOYO L'UKRIMAS - SP-2, SK

EMASED NOORTEKLASS

530 PRIVATE-STEFAL MAMMA MIA - VH

 

26.01.2013 rahvusLIK näitus 'NARVA WINTER CUP'13', NARVA

kohtunik FRANCISCO SALVADOR JANEIRO, PORTUGAL

EMASED KUTSIKAKLASS

262 KLEINE SONNE EMELIA - VL-1, EAH, TPK

ISASED JUUNIORIKLASS

263 MARGARITA NIGRA NOCTURN - VH

ISASED NOORTEKLASS

264 KLEINE SONNE DAWNRAY - SP-1, SK, PI-1, TP

EMASED JUUNIORIKLASS

265 MARGARITA NIGRA NINDRA - SP-1, SK, JCAC, TPJ, PE-2

EMASED NOORTEKLASS

267 NIKE VON RODA BGSKRETA FIRST - SP-1, SK, PE-4

EMASED AVAKLASS

266 KLEINE SONNE CLOUDSLAYER - SP-1, SK, PE-1, CAC, VSP

268 MARGARITA NIGRA JAKARTA - SP-2, SK, PE-3

9.02.2013 rahvusLIK näitus, VALMIERA

kohtunik RENATA PETKEVICIENE, LEEDU

EMASED BEEBIKLASS

272 FERRA EOS EVERESTAS -

ISASED JUUNIORKLASS

273 DREAM OF HAPPINESS DAKAR EOS EVERESTAS - SP-1, JCAC, TP

274 KLEINE SONNE EBERHARD - SP-4

275 OPUS PRO BEL'O PORTO - SP-2

276 UP TO ADORABLE Z DEIKOWEJ DOLINY - SP-3

ISASED NOORTEKLASS

277 NEO BGSKRETA FIRST -

EMASED JUUNIORKLASS

278 FRESSIA ADORABLE DUOK LABAS - SP-1, JCAC

279 KLEINE SONNE EMELIA - SP-2

EMASED NOORTEKLASS

280 PRIVATE-STEFAL MAMMA MIA - SP-1, CAC, VSP

 

13.01.2013 rahvusLIK näitus, TaRTU

kohtunik BENNY BLID VON SCHEDVIN

ISASED KUTSIKAKLASS

393 KLEINE SONNE EBERHARD - VL-1, EAH, TPK

EMASED KUTSIKAKLASS

394 WHITE GALANTHUS FANELLE - VL-1, EAH, VSPK

ISASED JUUNIORKLASS

395 DREAM OF HAPPINESS DAKAR EOS EVERESTAS -

396 RIDON HENNET JAZZ - SP-1, SK, JCAC, PI-1, VSPJ,VSP

397 RIDON HENNET KELT - VH

ISASED NOORTEKLASS

398 LATOLLY TOP BURDOCK MULDOON - SP-1, SK, PI-2, CAC

399 MILBU SHIRLEY - VH

ISASED AVAKLASS

400 KLEINE SONNE CASANOVA -

EMASED JUUNIORKLASS

401 RIDON HENNET MIRT - SP-1, SK, JCAC, TPJ, PE-3

EMASED NOORTEKLASS

402 CISSARIO ALEXA-FRANCISCA - SP-2

403 ROSCHEL ALPIU SLENIS - SP-1, SK, PE-1, CAC, TP

EMASED AVAKLASS

404 KLEINE SONNE CALYPSO - SP-1, SK, PE-2